Van Marcke Collection Java Style kom opbouwwastafel wit mat
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
SKU: 018807
Van Marcke Collection. Java Style. Kom opbouwwastafel in mat wit met afvoergat.
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Composietmateriaal |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Met afvoerklep | Ja |
| Diepte | 420mm |
| Breedte/diameter | 420mm |
| Hoogte | 150mm |