Geberit Duofix element voor bidet 112 cm
SKU: 088008
Leveranciers-referentie: 111.510.00.1
Geberit. Duofix. Element voor bidet 112 cm, universeel.
Voorwand-/inbouwelement bidet
| Materiaal | Staal |
| Constructie zelfdragend | Ja |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| In diepte verstelbaar | Nee |
| Diepte | 1120mm |
| Breedte | 500mm |
| Diepte | 100mm |
| Met afvoerbocht | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal element | Ja |
Technische fiches
| F088008n | Download |