Tece TeceSquare bedieningsplaat metaal inox geborsteld
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
SKU: 087830
Leveranciers-referentie: 9.242.810
Tece. TeceSquare. UR-bedieningsplaat metaal, inclusief drukspoelklep, inox geborsteld (anti-vingerafdruk).
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Overig |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Bediening | Eenknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 124mm |
| Breedte | 144mm |
| Hoogte | 2mm |