Tece TeceSquare bedieningsplaat wit glas knoppen chroom blinkend
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
SKU: 087831
Leveranciers-referentie: 9.242.802
Tece. TeceSquare. UR-bedieningsplaat glas, inclusief drukspoelklep, glas wit, toets chroom glanzend.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Overig |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 104mm |
| Breedte | 124mm |
| Hoogte | 11mm |