Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044995 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo glanzend chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20044998 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo glanzend wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028043 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20044997 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo wit mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087520
Leveranciers-referentie: 9240320
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TecePlanus. Bedieningsplaat van metaal voor duospoeltechniek. Bedieningsplaat voor TECE reservoir voor front- of planchet bediening. Bedieningsplaat met bedieningstoetsen die aan twee zijden voorzien zijn van een rubberstootrand. Incl. bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Afmetingen: 214x144x15 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 15mm |
| Breedte | 214mm |
| Hoogte | 144mm |