Tece TeceLoop bedieningsplaat duo wit 220 x 150 x 5 mm
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044972 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat duo chroom blinkend
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028044 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat duo wit 216 x 145 x 6 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028021 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat duo wit 220 x 150 x 5 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087191
Leveranciers-referentie: 9240920
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TeceLoop. Wc-bedieningsplaat van kunststof, voor duospoeltechniek, chroom glanzend. Voor front- of planchetbediening. Zeer vlakke kunststof bedieningsplaat met rubbergedempte bedieningstoetsen, inclusief bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Geschikt voor vlakke inbouw in combinatie met het wc-inbouwframe en Tece-afstandhouder. Te combineren met inworpschacht voor reinigingstabletten.
Artikel 20028021 is de vervanger van 20028044Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Wit |
| Type bekrachtiging | Mechanisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 5mm |