Tece TeceLoop bedieningsplaat zwart glas knoppen chroom mat
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20045002 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat wit glas knoppen chroom blinkend
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045001 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat wit glas knoppen chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045000 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat wit glas knoppen wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045006 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat zwart glas knoppen chroom blinkend
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045008 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat zwart glas knoppen chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045005 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat zwart glas knoppen wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20044999 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat zwart glas knoppen zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087553
Leveranciers-referentie: 9.240.655
Tece - TeceLoop - bedieningsplaat - 2 toetsen - glas zwart - toetsen chroom mat - 220x150x11 cm
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Overig |
| Basiskleur | Overig |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 220mm |
| Breedte | 150mm |
| Hoogte | 11mm |