Tece TeceBase bedieningsplaat wit
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044991 |
Tece TeceBase bedieningsplaat blinkend chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20044992 |
Tece TeceBase bedieningsplaat chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028041 |
Tece TeceBase bedieningsplaat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087500
Leveranciers-referentie: 9.240.700
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TeceBase. Bedieningsplaat van kunststof voor duospoeltechniek. Bedieningsplaat voor TECE reservoir voor front- of planchet bediening. Incl. bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Afmetingen: 214x145x18 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 145mm |
| Breedte | 214mm |
| Hoogte | 18mm |