Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen wit/chroom
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027987 |
Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen chroom blinkend/chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20010168 |
Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20027986 |
Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen wit/chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 085344
Leveranciers-referentie: 115.899.KJ.1
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Geberit. Twinline 30. Bedieningsplaat in kunststof voor inbouwreservoir. Met 2 toetsen voor grote en kleine spoeling.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 185mm |
| Breedte | 340mm |
| Hoogte | 32mm |
Technische fiches
| F20010168n | Download |