Geberit Sigma50 bedieningsplaat chroom geborsteld
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 085296
Leveranciers-referentie: 115.788.GH.5
Geberit - Sigma50. Bedieningsplaat met 2 spoeltoetsen, chroom geborsteld. Afmetingen: 24.6 x 16.4 cm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 246mm |
| Breedte | 164mm |
| Hoogte | 14mm |
Technische fiches
| F085296n | Download |