Geberit Delta 35 bedieningsplaat wit
SKU: 085324
Leveranciers-referentie: 115.135.11.5
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Pakket |
Geberit. Delta 35. Bedieningsplaat voor 2-toets spoeling. 24,6x16,4x2,5 cm. Kunststof. Alpien wit.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Met toiletblokhouder | Nee |
| Lengte | 246mm |
| Breedte | 164mm |
| Hoogte | 25mm |
Technische fiches
| F085324n | Download |