Nicoll siphon sol avec sortie verticale PVC 250x250 mm anti-UV gris clair
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20019633 |
Nicoll sterfput met vertikale uitgang PVC 150x150mm anti-UV lichtgrijs
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20019634 |
Nicoll sterfput met vertikale uitgang PVC 200x200mm anti-UV lichtgrijs
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20031648 |
Nicoll sterfput met vertikale uitgang PVC 250x250mm anti-UV lichtgrijs
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20019635 |
Nicoll sterfput met vertikale uitgang PVC 300x300mm anti-UV lichtgrijs
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 364025
Leveranciers-referentie: SC908G
Nicoll. Siphons de cour avec sortie verticale sont moulés en PVC traité anti U.V.
Regard d'égout avec 1 raccordement
| Matériau écoulement au sol | Plastique |
| Avec grille | Oui |
| Matériau de la grille | Plastique |
| Forme de la grille | Rond |
| Diamètre de la grille | 229mm |
| Sens de la sortie | vertikal |
| Gesamtbreite | 250mm |
| Totale lengte | 250mm |