Van Marcke Eris receveur de douche rectangulaire 1200 x 900 x 35 mm
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006144 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1200 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006146 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1400 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006147 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1600 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006148 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1800 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006142 |
Van Marcke Eris receveur de douche rectangulaire 1000 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122275
Van Marcke. Eris. Receveur de douche autoportant en acrylique avec rebord. Blanc brillant. Vidange D90 (à commander séparément). Pieds en option (sku 122282).
Receveur de douche
| Forme | Rectangulaire |
| Modèle angulaire | Non |
| Indépendant | Non |
| Matériau | Plastique |
| Qualité du matériau | Acrylique |
| Rayon | 4.4mm |
| Longueur | 1200mm |
| Largeur | 900mm |
| Hauteur | 35mm |
| Profondeur intérieure | 35mm |
| Avec jambes | Non |
| Couleur | Blanc |
| Degré de brillance | Brillant |
| Diamètre du trou d'évacuation | 90mm |
| Avec plaques de receveur de douche | Non |
| Avec dispositif antidérapant | Non |