Hoesch Muna douchebak 1600 x 900 x 30 mm
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20029406 |
Hoesch Muna douchebak 1200 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029408 |
Hoesch Muna douchebak 1300 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029410 |
Hoesch Muna douchebak 1400 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029412 |
Hoesch Muna douchebak 1500 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029414 |
Hoesch Muna douchebak 1600 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029416 |
Hoesch Muna douchebak 1700 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029418 |
Hoesch Muna douchebak 1800 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029420 |
Hoesch Muna douchebak 1900 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20029422 |
Hoesch Muna douchebak 2000 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 120741
Leveranciers-referentie: 4205xA.010
Hoesch. Muna. Douchebak in mineraalsteen. Wit.
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Mineraal gegoten |
| Lengte | 1600mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 30mm |
| Inwendige diepte | 30mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Technische fiches
| F120733n | Download |