Van Marcke Java Acier Rose Gold opbouwwastafel D400 mm roestvrij staal rosé goud
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
Van Marcke. Java Acier Rose Gold. Ronde opbouwwastafel in roestvrij staal. Rosé goud.
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kleur | Overig |
| Soort bevestiging | Plaatmontage |
| Montagewijze | Opbouw |
| Glansgraad | Mat |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Aantal kraangaten per waskom | 0 |
| Met overloop | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Diameter afvoergat | 45mm |
| Diepte | 400mm |
| Breedte/diameter | 400mm |
| Hoogte | 120mm |
Technische fiches
| F20066829n | Download |