Geberit Sigma70 bedieningsplaat met 2 spoeltoetsen zwart glas
Morgen geleverd*
Morgen geleverd (stock <5)*
Levering langer dan 24u
SKU: 085322
Leveranciers-referentie: 115.620.SJ.1
GEBERIT - Sigma70. Bedieningsplaat met 2 spoeltoetsen. Zwart glas. Afmetingen: 24 x 15.8 cm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Overig |
| Basiskleur | Overig |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 11mm |
| Breedte | 240mm |
| Hoogte | 158mm |